انواع سطل زباله

سطل زباله شرکت سطل ایران.سطلیران.آدران شفق.سطل های زباله هتل.سطل هتلی.سطل آشغال فضای باز.سطل پدالدار استیل.سطل بادبزنی.سطل با رنگ های متنوع.

سطل های اداری شیک.سطل زباله برای فست فود.لیست قیمت سطل زباله.لیست قیمت سطلیران.لیست قیمت سطل استیل.سطل بادبزنی استیل درب دار.سطل ضد زنگ.سطل توالت.سطل حمام.

سطل زباله شفق.سطل های بزرگ.سطل آشغال.سطل ایران.satliran.aderan shafagh.بهترین سطل زباله.

سطل زباله سطلیران.سطل آشغال شفق.انواع سطل های آشغال.سطل آشغال بزرگ.سطل در رنگ های متنوع.سطل ایران بهترین انتخاب برای هتل ها.

سطل جاسیگاری دار.سطل های آدران شفق.سطل آشغال ناصر.سطل آشغال سبلان.سطل های زباله استیل.سطل های زباله در دار.سطل پدالدار.سطل اداری.

سطل زیرمیزی.سطل کوچک اداری.سطل های اداری ناصر.سطل های اداری.سطل های ناصر.سطل های آدران شفق.

شرکت شفق با برخورداری از ربع قرن تجربه در زمینه تولیدهای لوازم خانگی و اداری و با برخورداری از نیروهای انسانی متخصص با محصولات متنوع پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان خود می باشد. این مهم همواره تضمینی است برای بهبود و کیفیت تولید و عرضه در بازار رقابت. شفق در راستای تکیه بر مشتری مداری و بالا بردن سطح کیفی محصولات تولیدی خود با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات و تجهیزات مدرن و همچنین بسته بندی مناسب با الگوی مصرف داخل و خارج توانسته همواره پله های موفقیت را طی کند. شرکت شفق با ایجاد تنوع در محصولات و تنوع در رنگ و طرح های خود توانسته در بازار رقابت از جایگاهی ویژه برخوردار شود.

این مهم همواره یکی از اندیشه های مدیران با تجریه در شرکت شفق بوده است که با تکیه بر اصل مشتری مداری به عرصه بازارهای خارجی دست یافته است. تولیدات فولادی شرکت شفق از ورقهای مرغوب قلع اندود شده (Tin Plate) همراه با رنگهای پودری (الکترواستاتیک) همچنین ورقهای فولادی، ضدزنگ ( Stainless Steel ) همچنین قطعات پلاستیکی تولید شده در این شرکت از مواد اولیه بهداشتی و مرغوب تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی نوین بر روی قطعات فلزی و پلاستیکی، استفاده از دستگاهی پیشرفته چاپ سیلک اسکرین و تامپو لیبل های حرارتی و سیستم بسته بندی مدرن تحولی شگرف در عرصه تولید ایجاد نماید. شرکت شفق با توجه با تلاش دلسوزانه و متعهدانه مدیران و کارکنان خود موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی شده است. که این امر باعث رونق در بازار فروش شده است.